خانه ι تماس با ما ι درباره ما ι روشهای ارسال ι روشهای تسویه حساب(پرداخت وجوه) ι نحوه خرید ι ثبت نام

مرکز فروش آنلاین ماشینهای اداری و کالاهای دیجیتال سرو

تهران خیابان ایرانشهر شمالی کوچه ملکیان نبش خیابان خردمند جنوبی پلاک 56 طبقه دوم واحد پنجم

قیمت پائین؟ یا کیفیت بالا و خدمات پس از فروش قوی؟ (کدام را ترجیح می دهید؟) --------------------------------- با ما بدست می آورید هر آنچه را که شایسته شماست
12 فروردين, 99

تعمیر چاپگر

Printer Repair

تعمیرات پرینترهای اچ پی ، تعمیر پرینترهای کانن ، تعمیر پرینترهای اپسون ، تعمیر پرینترهای سامسونگ ، تعمیر پرینترهای برادر

HP PRINTER REPAIR & SERVICE - CANON PRINTER REPAIR & SERVICE - EPSON PRINTER REPAIR &  SERVICE - SAMSUNG PRINTER REPAIR & SERVICE - BROTHER PRINTER REPAIR & SERVICE

تعمیر و پشتیبانی از انواع بخشهای مکانیکی و الکترونیکی دستگاه شما.

یک پرینتر از چندین قطعه با کاربردهای متفاوت تشکیل شده است.

قطعات مکانیکی مانند چرخ دنده درایو و قطعات الکترونیکی مانند برد فرمتر.

هر یک از قطعات اگر بدرستی وظیفه خود را انجام ندهند هدف نهایی ما که همان متن چاپ شده می باشد محقق نمی شود.

تعمیر قطعات مکانیکی همراه با سرویس مکانیکی دستگاه قابل انجام است اما جهت تعمیرات قطعات الکترونیکی می بایست قطعه مورد نظر از دستگاه جدا شده و بر روی میز کار بررسی شده تا مشکلات به وجود آمده شناسایی و رفع شوند.

ماشینهای اداری سرو با ارائه انواع خدمات از جمله تعمیر ، تعویض و سرویس انواع پرینترهای لیزری و جوهر افشان ، با ایجاد محیطی امن و قابل اطمینان ، آماده عرضه خدمات به شما مشتریان گرامی ( ارگان ها ، شرکتهای دولتی و خصوصی و کاربران خانگی ) می باشد.

قبل از شروع تعمیر پرینترهای شما مشتریان گرامی ، برآورد هزینه صورت می گیرد و پس ارائه گزارش به مشتریان و پس از تائید نهایی از شما مشتریان گرامی تعمیرت آغاز می شود.

البته قبل از شروع تعمیر ، واحد پشتیبانی و فنی مجموعه سرو با ارائه مشاوره با مشتریان ، در صورتیکه تعمیر یک پرینتر توجیه اقتصادی نداشته باشد و ممکن است دارای ضررهای آتی باشد ، به هیچ عنوان پیشنهای جهت تعمیر ارائه نمی شود.

پرینترها پس از تعمیر وارسی شده و زیر تست قرار می گیرند تا اگر مشکل مورد نطر دوباره ایجاد شود بتوان مشکل را مجددا بررسی نمود و پس از اطمینان از جهت سلامت دستگاه ، می توان پرینتر مورد نظر را به مشتری تحویل داد.سبد خريد شما در حال حاضر خالي مي باشد.