خانه ι تماس با ما ι درباره ما ι روشهای ارسال ι روشهای تسویه حساب(پرداخت وجوه) ι نحوه خرید ι ثبت نام

مرکز فروش آنلاین ماشینهای اداری و کالاهای دیجیتال سرو

تهران خیابان ایرانشهر شمالی کوچه ملکیان نبش خیابان خردمند جنوبی پلاک 56 طبقه دوم واحد پنجم

قیمت پائین؟ یا کیفیت بالا و خدمات پس از فروش قوی؟ (کدام را ترجیح می دهید؟) --------------------------------- با ما بدست می آورید هر آنچه را که شایسته شماست
12 فروردين, 99

تعمیرات تخصصی انواع لیبل پرینتر

تعمیرات لیبل پریتر زبرا بیکسلون دایمو آواسیس نیکیتا گدکس

ZEBRA LABLE PRINTER REPAIR & SERVICE - AVASYS LABLE PRINTER REPAIR & SERVICE - BIXOLON LABLE PRINTER REPAIR & SERVICE - NIKITA LABLE PRINTER REPAIR & SERVICE - GODEX LABLE PRINTER REPAIR & SERVICE

Servic and Repair of office machines

تعمیرات تخصصی انواع لیبل پرینترهای زبرا بیکسلون دایمو آواسیس نیکیتا گدکس زبرا برادر در نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش لیبل پرینترهای Zebra Avasys Bixolon Nikita Godex Brother

تعمیر ، پشتیبانی و سرویس انواع لیبل پرینتر.

تعمیر قطعات الکترونیکی و مکانیکی انواع لیبل پرینتر.

یک لیبل پرینتر از چندین قطعه با کاربردهای متفاوت تشکیل شده است.

دقت چاپ در لیبل پرینتر یک پارامتر بسیار مهم می باشد. چاپ بارکد ، لوگو و انواع لیبل به دقت بسیار بالا نیاز دارد. به همین دلیل جهت تعمیر لیبل پرینتر و سرویس این دستگاه می بایست از بهترین قطعات بهره برد تا بتوان بهترین کیفیت را بدست آرد.

تعمیر قطعات مکانیکی همراه با سرویس مکانیکی دستگاه قابل انجام است اما جهت تعمیرات قطعات الکترونیکی می بایست قطعه مورد نظر از دستگاه جدا شده و بر روی میز کار بررسی شده تا مشکلات به وجود آمده شناسایی و رفع شوند.

ماشینهای اداری سرو با ارائه انواع خدمات از جمله تعمیر ، تعویض و سرویس انواع لیبل پرینتر با ایجاد محیطی امن و قابل اطمینان ، آماده عرضه خدمات به شما مشتریان گرامی ( ارگان ها ، شرکتهای دولتی و خصوصی و کاربران خانگی ) می باشد.

قبل از شروع تعمیر لیبل پرینترهای شما مشتریان گرامی ، برآورد هزینه صورت می گیرد و پس ارائه گزارش به مشتریان و پس از تائید نهایی از شما مشتریان گرامی تعمیرت لیبل پرینتر شما آغاز می شود.

البته قبل از شروع تعمیر ، واحد پشتیبانی و فنی مجموعه سرو با ارائه مشاوره با مشتریان ، در صورتیکه تعمیر لیبل پرینتر توجیه اقتصادی نداشته باشد و ممکن است دارای ضررهای آتی باشد ، به هیچ عنوان پیشنهای جهت تعمیر ارائه نمی شود.

لیبل پرینترها پس از تعمیر وارسی شده و زیر تست قرار می گیرند تا اگر مشکل مورد نطر دوباره ایجاد شود بتوان مشکل را مجددا بررسی نمود و پس از اطمینان از جهت سلامت دستگاه ، می توان لیبل پرینتر مورد نظر را به مشتری تحویل داد.سبد خريد شما در حال حاضر خالي مي باشد.