خانه ι تماس با ما ι درباره ما ι روشهای ارسال ι روشهای تسویه حساب(پرداخت وجوه) ι نحوه خرید ι ثبت نام

مرکز فروش آنلاین ماشینهای اداری و کالاهای دیجیتال سرو

تهران خیابان ایرانشهر شمالی کوچه ملکیان نبش خیابان خردمند جنوبی پلاک 56 طبقه دوم واحد پنجم

قیمت پائین؟ یا کیفیت بالا و خدمات پس از فروش قوی؟ (کدام را ترجیح می دهید؟) --------------------------------- با ما بدست می آورید هر آنچه را که شایسته شماست
12 فروردين, 99

تعمیرات تخصصی انواع اسکنر

Repair and Service of Scanner

HP SCANNER REPAIR & SERVICE - CANON SCANNER REPAIR & SERVICE - MICROTEK SCANNER  REPAIR & SERVICE - AVISION SCANNER REPAIR & SERVICE - FUJITSU SCANNER REPAIR & SERVICE - PLUSTEC SCANNER REPAIR & SERVICE - MASTIC REPAIR & SERVICE

تعمیرات انواع اسکنرهای اچ پی کانن میکروتک  ای ویژن  فوجیتسو  پلاستک  ماستک

تعمیر ، پشتیبانی و سرویس انواع اسکنر.

تعمیر قطعات الکترونیکی و مکانیکی انواع اسکنر.

تعمیر و سرویس انواع اسکنرهای تخت و فیدر دار.

ماشینهای اداری سرو با ارائه انواع خدمات از جمله تعمیر ، تعویض قطعات و سرویس انواع اسکنر با ایجاد محیطی امن و قابل اطمینان ، آماده عرضه خدمات به شما مشتریان گرامی ( ارگان ها ، شرکتهای دولتی و خصوصی و کاربران خانگی ) می باشد.

قبل از شروع تعمیر اسکنر شما مشتریان گرامی ، برآورد هزینه صورت می گیرد و پس ارائه گزارش به مشتریان و پس از تائید نهایی از شما مشتریان گرامی تعمیرت اسکنر شما آغاز می شود.

البته قبل از شروع تعمیر ، واحد پشتیبانی و فنی مجموعه سرو با ارائه مشاوره با مشتریان ، در صورتیکه تعمیر اسکنر مورد نظر توجیه اقتصادی نداشته باشد و ممکن است دارای ضررهای آتی باشد ، به هیچ عنوان پیشنهای جهت تعمیر ارائه نمی شود.

اسکنر شما پس از تعمیر وارسی شده و زیر تست قرار می گیرند تا اگر مشکل مورد نطر دوباره ایجاد شود بتوان مشکل را مجددا بررسی نمود و پس از اطمینان از جهت سلامت دستگاه ، می توان اسکنر مورد نظر را به مشتری تحویل داد.سبد خريد شما در حال حاضر خالي مي باشد.