خانه ι تماس با ما ι درباره ما ι روشهای ارسال ι روشهای تسویه حساب(پرداخت وجوه) ι نحوه خرید ι ثبت نام

مرکز فروش آنلاین ماشینهای اداری و کالاهای دیجیتال سرو

تهران خیابان ایرانشهر شمالی کوچه ملکیان نبش خیابان خردمند جنوبی پلاک 56 طبقه دوم واحد پنجم

قیمت پائین؟ یا کیفیت بالا و خدمات پس از فروش قوی؟ (کدام را ترجیح می دهید؟) --------------------------------- با ما بدست می آورید هر آنچه را که شایسته شماست
12 فروردين, 99

تعمیرات کاغذ خرد کن

Repair and Service of Crushing buy paper

تعمیرات تخصصی انواع کاغذ خرد کن

تعمیرات انواع کاغذ خرد کن.

نیکیتا ، کبرا و ......

تعمیر ، پشتیبانی و سرویس انواع کاغذ خرد کن.

تعمیر قطعات الکترونیکی و مکانیکی انواع کاغذ خرد کن.

تعمیر و سرویس انواع کاغذ خرد کن.

ماشینهای اداری سرو با ارائه انواع خدمات از جمله تعمیر ، تعویض قطعات و سرویس انواع کاغذ خرد کن با ایجاد محیطی امن و قابل اطمینان ، آماده عرضه خدمات به شما مشتریان گرامی ( ارگان ها ، شرکتهای دولتی و خصوصی و کاربران خانگی ) می باشد.

قبل از شروع تعمیر کاغذ خردکن شما مشتریان گرامی ، برآورد هزینه صورت می گیرد و پس ارائه گزارش به مشتریان و پس از تائید نهایی از شما مشتریان گرامی تعمیرت کاغذ خردکن شما آغاز می شود.

البته قبل از شروع تعمیر ، واحد پشتیبانی و فنی مجموعه سرو با ارائه مشاوره با مشتریان ، در صورتیکه تعمیر کاغذ خرد کن مورد نظر توجیه اقتصادی نداشته باشد و ممکن است دارای ضررهای آتی باشد ، به هیچ عنوان پیشنهای جهت تعمیر ارائه نمی شود.

کاغذ خردکن شما پس از تعمیر وارسی شده و زیر تست قرار می گیرند تا اگر مشکل مورد نطر دوباره ایجاد شود بتوان مشکل را مجددا بررسی نمود و پس از اطمینان از جهت سلامت دستگاه ، می توان کاغذ خرد کن مورد نظر را به مشتری تحویل داد.سبد خريد شما در حال حاضر خالي مي باشد.