خانه ι تماس با ما ι درباره ما ι روشهای ارسال ι روشهای تسویه حساب(پرداخت وجوه) ι نحوه خرید ι ثبت نام

مرکز فروش آنلاین ماشینهای اداری و کالاهای دیجیتال سرو

تهران خیابان ایرانشهر شمالی کوچه ملکیان نبش خیابان خردمند جنوبی پلاک 56 طبقه دوم واحد پنجم

قیمت پائین؟ یا کیفیت بالا و خدمات پس از فروش قوی؟ (کدام را ترجیح می دهید؟) --------------------------------- با ما بدست می آورید هر آنچه را که شایسته شماست
24 تیر, 99

شرکتها و فروشگاه های بسیاری در زمینه فروش انواع ماشینهای اداری و کالاهای دیجیتال فعالیت دارند.

چرا مشتریان ما تنها با یکبار خرید از ما مشتری ثابت ما میشوند؟

1- اعتماد:

بیش از هر عاملی اعتماد است که باعث وفاداری مشتریان به فروشنده میشود. این اعتماد میتواند به هر دلیلی باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

2- ارائه محصولات اورجینال و آکبند به معنای واقعی:

تا به حال پیش نیامده است مشتری از ما محصولی را تهیه نماید و در اورجینال و آکبند بودن آن کوچکترین شکی به خود راه دهد. افتخار ما این است که تمامی محصولات بصورت آکبند و پلمپ شده بدست مشتری می رسد و مشتری از ما بخوبی یاد می کند.

3- ارائه گارانتی های معتبر و واقعی:

گارانتی معتبرترین مقوله در خرید یک محصول میباشد.  فروش محصولات بدون گارانتی و یا با گارانتی های غیر معتبر مشکلات زیادی را در آینده بوجود می آورد..

هنگامی که محصولات با گارانتی واقعی عرضه میشوند فروشگاه متعهد میشود تا هر گونه خدمات پس از فروش را که هم از لحاظ عرفی و انسانی و هم از لحاظ شرعی واجب میباشد را به مشتریان خود ارائه نماید.

4- اطمینان جهت دریافت محصول مورد نظر در ازاء پرداخت مبلغ محصول:

در فضای مجازی و در زمانیکه با شنیدن انواع کلاه برداریهای اینترنتی رقبت مشتریان در خرید اینترنتی کاهش می بابد وظیفه ما و دیگر فروشگاه های معتبر اینترنتی این است که بتوانیم با ارائه مدارک و مستندات قانونی اعتماد را در خریدار افزایش دهیم تا بتوانیم فرهنگ خرید اینترنتی را در جامعه افزایش دهیم. یکی از مستنداتی که ما به مشتریان گرامی ارائه میدهیم نماد اعتماد الکترونیکی میباشد.

5- ارائه مجوز فروش معتبر اینترنتی:

توصیه ما به مشتریان در خرید اینترنتی توجه به مجوزهای یک فروشگاه اینترنتی میباشد.

فروشگاه سرو آنلاین از مجموعه فروشگاه های ماشینهای اداری سرو میباشد.

این فروشگاه با توجه به دستورالعمل های تاسیس یک فروشگاه اینترنتی و با انجام دستورات ارائه شده از سوی مراجع نظارتی موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شده است. وجود این نماد در سایت باعث اطمینان بیشتر مشتریان در خرید شده است و بسیاری از مشتریان ما که جزء وفادارترین مشتریان ما میباشند ، در ابتدای آشنایی با اتکاء به همین نماد ارتباط کاری خود را با ما آغاز نمودند و تا به امروز نیز کماکان محصولات مورد نیاز خود را از سوی ما تامین می نمایند.

6- رساندن محصولات در موعد مقرر بدست مشتریان:

در خرید آنلاین، رساندن محصول بدست مشتریان در موعد مقرر یکی از دغدغه های مشتریان ما میباشد.

ما با افتخار به شما خریدار گرامی اعلام می کنیم در سریعترین زمان ممکن محصولات را بدستتان می رسانیم.

محصولات در شهر تهران در چند ساعت اولیه بعد از سفارش بدستتان خواهد رسید و در شهرستانهای نزدیک نیز محصولات در کمتر از یک روز و در شهرستانهای دور در کمتر از 48 ساعت بدستتان خواهد رسید.

7- مشاوره تلفنی قبل از خرید:

بسیار پیش آمده مشتریان ما قبل از خرید به یک مشاوره تلفنی نیاز پیدا کنند.

همکاران ما در قسمت فروش با توجه به تجربیات خود بهترین مشاوره را به مشتریان گرامی ارائه میدهند. گاهی اوقات این مشاوره ها باعث تغییر نظر مشتری در خرید یک محصول میشود که بعدها مشتری با تماسهای خود ابراز رضایت و تشکر خود را به ما اعلام می نماید که این امر باعث خوشحالی و دلگرمی ما در ادامه خدمتگذاری میشود.سبد خريد شما در حال حاضر خالي مي باشد.